Hakkımızda

Wing Tsun Savunma Sanatını bir yaşam tarzı olarak sunuyoruz..

Hakkımızda

Biz Kimiz?

 

Wing Tsun Self Defense, Sifu Buğra Ünalmış ve diğer yüksek dereceli Wing Tsun Savaş Sanatı eğitmenleri tarafından kurulan, Wing Tsun Öz Savunma sanatıyla iç içe geçirdikleri yaklaşık 20 senenin getirdiği tecrübelerini, yetişkinlere ve çocuklara üstün kalitede bir eğitim ile aktarmayı amaçladıkları bir organizasyondur.

 

Sifu Buğra Ünalmış

 

1991-1995 yılları arasında Deniz Harp Okulu’nda yüksek öğrenimini ve 1999-2001 yılları arasında Naval Post Graduate School/California’da Elektrik-Elektronik dalında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Türkiye’ye dönmesini müteakip 2002 yılında Wing Tsun Savunma Sanatına başlayan Buğra Ünalmış, 2015 yılında “Sifu” ünvanı almaya hak kazanmıştır.

 

Savunma Sanayi Sektöründe faaliyet gösteren özel bir firmada halen Proje Yöneticiği yapan Buğra Ünalmış, 2009 yılından bu yana Justfit Sport Center'da Wing Tsun eğitimi vermeye, öğrenci / eğitmen yetiştirmeye devam etmekte ve son dönemlerde kadınlara yönelik artan şiddet vakalarına istinaden; kadınların durumsal farkındalığını arttırma ve bir tehdit anında kendilerini pratik yöntemlerle koruyabilmeleri adına “Kadınlara Öz Savunma" dersleri düzenlemektedir.

 

Okullarımızda faaliyet gösteren eğitmenlerimizin tümü 10 yılı aşkın sürelik tecrübeleri ile yetiştirdikleri öğrencilerin Wing Tsun kalitesini en üst seviyeye çıkarmaya özen gösterip disiplini ön planda tutmaktadırlar. Ayrıca, eğitmenlerimiz sadece Wing Tsun yeteneklerine bakılarak seçilmemiş olup, her yaştan insan gruplarına hitap edebilmeleri de göz önünde bulundurulmuştur.