Kadıköy'de Kadınlara Özel Savunma Dersleri Yeni

Tehdit durumunda kendinizi koruyabilmenizi sağlayacak teknik, prensip ve stratejileri öğretiyoruz..

Kadıköy'de Kadınlara Özel Savunma Dersleri <font color=red>Yeni</font>


Son dönemde kadınlara karşı artan şiddet, kapkaç vb. olaylar sebebiyle gelen talepler üzerine, Anadolu Yakasında Pazar günleri sadece kadınlara özel; tehlike veya tehdit anında kendinizi savunup koruyabilmenizi sağlayacak teknik, prensip ve stratejileri içeren özel bir grup dersi başlattık.


Kadınlara özel yapılan bu grup dersi başlangıçta "5 derslik bir paket" olarak pazar günleri Kadıköy JustFit Spor salonunda yapılmaktadır. İlk 5 ders sonrasında devam etmek isteyenler normal grup derslerimize devam edebilecektir.


Söz konusu derslerde; tehlike anında bayan olarak savunma reflekslerinizin nasıl olması gerektiği, karşınızdaki kişinin hassas noktalarının nereler olduğu ve sizin buralara nasıl ve ne şekilde saldırmanız gerektiği vb. konularda detay teknikler,püf noktalar, ve stratejiler öğretilmektedir. Dersler esnasında gösterilen prensip ve tekniklerden sadece biri bile, bir gün bir yerde hayatınızı kurtarabilir.


Detaylı Ders Programı, Kayıt ve Müracaatlarınız için aşağıdaki e-mail adresi ve telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

"Due to the increase in violence seen against women and requests we have received, on Sundays in Kadıköy we are offering a special class for women's self defense. Using principles and strategies of the Wing Tsun system this course was created in order to give women a better understanding of what to do in dangerous situations.


An 'Introduction to Self Defense' course is offered in a five class package. After this class, there are options to continue in our weekly classes or join a mixed group with Wing Tsun students.These classes focus on what to do and how to react in dangerous situations. Besides identifying and predicting danger, students learn more about the vulnerable areas of attack, and strategies on how we can best defend ourselves against the most common types of attack"


For class times, registration and any further details or questions, please contact us


info@wingtsunlive.org  

JustFit Sport Center 

0 (505) 802 21 67 

0 (530) 844 80 23 


Facebook

Sizin Yorumlarınız

Fotoğraflar